akademia.jaskolki@onet.pl

37-565 Roźwienica, Mokra 119

Nasza kadra

mgr Żaneta Kaciuba-Pacek  

Założycielka i pomysłodawczyni firmy Akademia Jaskółki. Magister pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Uczestniczka prestiżowej konferencji matematycznej w Pradze i Ołomuńcu oraz licznych kursów dotyczących kształcenia dzieci. Człowiek orkiestra i wulkan energii. Wyzwanie to jej drugie imię. Od lat zajmuje się tematyką animacji. Koordynatorka i organizator projektów charytatywnych, kulturalnych oraz z zakresu edukacji. Jej pasją są: natura, szermierka i alternatywne metody uczenia dzieci matematyki. W życiu osobistym spełniona żona i szczęśliwa mama Antka, Franka i Janka.  

mgr Mariola Husak

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Anglistka, pedagog. Obecnie pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz osobami dorosłymi. Zajęcia języka angielskiego z dziećmi opiera na technice TPR (ang. Total Physical Response), czyli technice reagowania całym ciałem, która polega na uczeniu nowych słów i zwrotów poprzez zabawę i ruch. Oprócz edukacji odpowiedzialna za wizerunek firmy i sprawy administracyjne. Perfekcjonistka nie tylko w pracy. Energiczna i zawsze uśmiechnięta. Ceni rozwój osobisty i pracę z ludźmi. W wolnym czasie uczy się języków obcych. Prywatnie miłośniczka zwierząt i szeroko rozumianej kultury.

Dominika Słysz-Rybka

Z wykształcenia grafik warsztatowy, historyk sztuki, architekt wnętrz, na co dzień zajmuje się grafiką komputerową oraz fotografią. Uwielbia sztukę w każdej formie, szczególnie malarstwo i rzemiosło XIX wieku. Nowe rzeczy traktuje jako wyzwanie i możliwość nauczenia się czegoś nowego. Miłośniczka natury, podróżuje tylko z plecakiem i namiotem. Prywatnie szczęśliwa żona i mama Olka, Uli i Ali.

Maciej Kocój

Tańczy od 12 roku życia. Posiada klasę taneczną A w tańcach latynoamerykańskich i B w tańcach standardowych. Uczestnik wielu turniejów tańca o zasięgu ogólnopolskim oraz wojewódzkim. Swój warsztat taneczny szkolił pod okiem najlepszych trenów tj. Arkadiusz Pavlovic, Janusz Biały, Andrzej Suchocki, Natalia Piecewicz, Małgorzata Garlicka-Sudoł, Łukasz i Aneta Pawlak. Ukończył kurs animatora zabaw dziecięcych, co pomaga mu w pracy z najmłodszymi.  Taniec to dla niego pasja oraz możliwość pokazania swoich emocji. Na co dzień Maciek jest osobą pełną pozytywnej energii, którą stara się zarażać innych. Posiada doświadczenie zarówno w pracy z przedszkolakami jak i dorosłymi.

Magdalena Maciejko

Studentka pedagogiki, Absolwentka PWSZ w Jarosławiu na kierunku turystyka i rekreacja, ale pasja do dzieci sprawiła, że świetnie sprawdza się jako animator czasu wolnego. Posiada certyfikat animatora zabaw dziecięcych i animatora tańca. Kreatywna i przedsiębiorcza. Lubi pracę w zespole oraz kontakt z dziećmi. Wspaniale radzi sobie w sytuacjach stresujących. Interesuje się psychologią wychowawczą, a jej pasją jest rękodzieło, szczególnie z masy porcelanowej. Prywatnie mama Marcela